Outsourcing spawaczy i monterów

kontakt

Jesteśmy firmą która świadczy fachowe usługi, wynajmu spawaczy i monterów konstrukcji stalowych, rurociągowych i innych nietypowych, w zakładzie Zamawiającego przy pomocy wykwalifikowanego personelu, pod nadzorem brygadzistów i inżynierów. Każde zlecenie spawacze i monterzy wykonują kompletnie, odpowiedzialnie z profesjonalnym podejściem.

Dzięki naszej kompleksowej ofercie spawaczy i monterów, jesteśmy w stanie podjąć zlecenie zaczynając od składania do malowania konstrukcji, włączając w to spawanie i gratowanie. Powierzone zadania wykonujemy przy pomocy odpowiednio wykwalifikowanych pracowników z Polski i krajów wschodnich na podstawie powierzoną dokumentacji technicznej.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu na terenie kraju, a także poza jego granicami, współpracując z przedsiębiorstwami z różnych obszarów produkcyjnych, nie boimy się żadnych wyzwań.​

Nasza oferta dotyczy zarówno małych, jak i dużych firm oraz instytucji.

Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski oraz Europy. Jesteśmy firmą rzetelną i elastyczną, szybko reagującą na potrzeby Zamawiającego nasze usługi monterskie oraz spawalnicze.

Oferując Outsourcing pracowniczy, posiadamy:

  • monterów na wynajem w różnych dziedzinach przemysłu – monterzy konstrukcji stalowych, monterzy rurociągów, monterzy instalacji petrochemicznych;
  • spawaczy MIG;
  • spawaczy TIG;
  • spawaczy na wynajem w różnych innych metodach spawania;

Wszyscy Nasi pracownicy posiadają aktualne certyfikaty, szkolenia i badania okresowe.