Welding passion is our life

Firma CALMTEC Engineering zajmuje się m.in. projektowaniem i wdrażaniem systemów zarządzania jakości zgodnych z normami ISO 9001 oraz ISO 3834 dla firm produkcyjnych z branży energetycznej, urządzeń ciśnieniowych, konstrukcji stalowych, kolejowych, górniczych itp. Oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie wdrażania i utrzymywania systemów zarządzania zgodnych z serią norm ISO. Naszą siłą jest zespół ekspertów o wysokich kwalifikacjach technicznych, wiedzy i dużym doświadczeniu zdobytym w wielu sektorach przemysłu.

Z powodzeniem realizujemy projekty powierzone przez małe i duże przedsiębiorstwa z całej Polski i Europy. Dzięki stale poszerzanym możliwościom technologicznym oraz bardzo szeroką działalnością kooperacyjną zapewniamy szybką, sprawną i przede wszystkim korzystną współpracę i ofertę cenową.

Nieustanny rozwój cechujący naszą organizację, umożliwia nam oferowanie klientom znacznie szerszej gamy usług i produktów, począwszy od projektowania konstrukcji stalowych i urządzeń, poprzez wypalanie laserowe elementów z blach oraz dostawie materiałów hutniczych, skończywszy na montażu u klienta czy dostawie opracowanych przez nasze spółki technologiczne produktów takich jak kompensatory, trawersy modułowe czy konstrukcje stalowe.