Podzespoły kolejowe (wg PN-EN 15085)

kontakt

Produkujemy jednostkowe elementy podzespołów kolejowych oraz urządzenia przystosowane do wymogów procesów technologicznych w zakładach produkcji taboru szynowego – lokomotyw, wagonów kolejowych, tramwajów, na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej oraz własnych rozwiązań technologicznych.

Rozwiązania opracowywane przez współpracujący z nami zespół projektantów wpisują się w proces technologiczny montażu i spawania całych pudeł wagonów i lokomotyw oraz montażu mniejszych komponentów i podzespołów. Stosowane są przez naszych klientów w transporcie wewnątrzzakładowymw różnych fazach produkcji, poczynając od transportu półproduktów i produktów pomiędzy stanowiskami, aż po transport całych pudeł wagonów i lokomotyw w lakierniach i malarniach. Realizujemy dla naszych klientów zaawansowane oprzyrządowania spawalnicze, pozwalające na precyzyjne pozycjonowanie, sczepianie w podzespoły oraz spawanie podzespołów pojazdów.

Dostarczamy produkt w pełni funkcjonalny wszędzie tam, gdzie konieczne są rozwiązania niestandardowe, dostosowane do jednostkowych cech danej działalności.

Zastosowania urządzeń dedykowanych branży taboru szynowego:

  • manipulowanie ładunkami w procesach technologicznych;
  • pozycjonowanie oraz montaż podzespołów i komponentów;
  • spawanie detali w podzespoły.