Rurociągi ciśnieniowe (wg PED 2014/68/UE, AD 2000-Merkblatt HP0)

kontakt

Realizujemy zadania projektowe i wykonawcze w przemyśle spożywczym, chemicznym, rafineryjno – petrochemicznym, energetycznym, a także dla sektora ochrony środowiska. Realizujemy zadania w zakresie prefabrykacji i montażu instalacji oraz rurociągów technologicznych wykonanych ze stali węglowej, nierdzewnej, austenistycznej i niskostopowej w pełnym zakresie średnic i grubości ścianek, stosowanych w powyższych sektorach. Wykonujemy między innymi rurociągi technologiczne i instalacje wody lodowej, pary, kondensatu, sprężonego powietrza, termooleje itd.

Nasza firma dysponuje dużym doświadczeniem w zakresie realizacji zleceń dla Klientów z różnych gałęzi przemysłu, zapewniając sprawne i w pełni profesjonalne prace. Wszystkie instalacje i rurociągi technologiczne powstają w oparciu o indywidualne potrzeby i wymagania każdego Klienta.

Jedną z naszych głównych specjalności jest prefabrykacja rurociągów ze stali nierdzewnych i rur stopowych. Nowoczesna technologia, stałe inwestycje w linię produkcyjną i park maszynowy, a także doświadczony i wykwalifikowany zespół pozwalają nam na realizowanie dowolnych projektów oraz gięcie rur zgodnie z wszelkimi zamierzeniami projektantów.

Produkowane przez nas komponenty poddawane są zabezpieczeniom antykorozyjnym. Wykorzystujemy w tym celu cynkowanie ogniowe i malowanie. Poszczególne procesy wykonujemy zgodnie z obowiązującymi standardami technicznymi i zasadami bezpieczeństwa.

Oprócz prefabrykacji zajmujemy się również spawaniem i montażem rurociągów, charakteryzujących się nawet najbardziej skomplikowanymi kształtami. Dbamy o terminowość, pełen profesjonalizm oraz najwyższy poziom obsługi Klienta. Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

Oferujemy prefabrykację rurociągów z dokumentacji izometrycznej (tzw. spools) w pełnym zakresie średnic oraz grubości ścianek ze stali nierdzewnej, stali austenitycznej, stali węglowej czy stali niskostopowej. Oferujemy kompleksowo usługę od kompletacji materiałów poprzez prefabrykację, dokumentację KJ, pakowanie oraz transport.